MÖBLER / Skåp & hyllor / Lackskåp 5508131
nr 550 8131
Lackskåp
kina, Tidigt 1900-tal, längd: 31, djup: 20, höjd: 40
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 3 november 2008
kl 17:12:49
600 kr
700 kr